Про магазин
kyivstend@ukr.net   (044) 250 6594
kyivstar 098 393 9383  vodafon  050 542 8038

korzina

Кошик порожній

Про магазин

Інтернет-магазин КиївСтенд — це найбільший вибір табличок та стендів на найнижчі ціни, які навить можна знайти в Україні!

Компанія КиївСтенд займає позиції на ринку Української інтер’єрної реклами вже цілу декаду. За цей час ми розробили та пустили в продаж велику кількість нових різнобарвних моделей стендів для оформлення навчальних закладів, а саме садочків та шкіл.

Велике різноманіття товарів задовольнить найвимогливішого покупця з будь-якої сфери, починаючи з табличок і стендів для дитячих садочків, шкіл  і закінчуючи торгівлею, музеями, університетами, медициною.

Ми маємо саме те, що Вам потрібно, будь то яскраво оформлені стенди для школи, стенди для дитячих садочків, або стримані інформаційні стенди, куточки покупця, виставочні стенди, стенди психолога. Ці та безліч інших базових прикладів вже чекають на вас.

Представлені на цьому сайті стенди та таблички виготовлені із застосуванням найбільш сучасних технологій. Використовувана нами техніка прибула з Євросоюзу.

Якість представленого товару — не єдине, що наш інтернет-магазин може Вам запропонувати. Також ми гарантуємо швидку та надійну доставку стендів для дитячого садка, стендів для школи, офісних, адресних табличок і т.д. по Києву та Україні.
Виготовляємо ми продукцію на власному виробництві (на відміну від багатьох конкурентних магазинів), що зумовлює зменшення цін.

Адрес и графік роботи:

Графік роботи

Увага! В грудні в зв'язку з ремонтно-будівельними роботами офіс на вул. Лятошинського 14 А працює тільки на видачу раніше замовлених стендів.

Нові замовлення приймаються тільки через корзину інтернет-магазину в телефонному режимі або електронною поштою.

Вибачте за тимчасові незручності

Графік роботи:

понеділок-п’ятниця з 9ї до 18ї години.

Вихідні: субота та неділя.

Замовлення, зроблені через інтернет-магазин КиївСтенд, обробляються цілодобово і без вихідних.

Україна, м. Київ, вул. Лятошинського 14А  (станція метро «Іподром»)