Стенди з хімії
kyivstend@ukr.net   (044) 250 6594
kyivstar 098 393 9383  vodafon  050 542 8038

korzina

Кошик порожній

Критерій сортування

Стенди в кабінет хімії

Стенд техніка безпеки в кабінеті хімії

0 відгуків


В наявности
Код товару 39904

120 грн
Електрохімічний ряд напруг металів

0 відгуків


В наявности
Код товару 39902

240 грн
Стенд Розчинність основ, кислот та солей у воді

0 відгуків


В наявности
Код товару 39903

395 грн

Компанія Київ Стенд пропонує якісні та безпечні пластикові стенди для оформлення кабінетів хімії в загальноосвітніх школах України. Ми - виробники, і спеціалізуємося на оформленні класних кабінетів в школах інтер'єрною рекламою. Досвід роботи з 1998 року. У нас на сайті представлені у великій кількості готові стенди з хімії. Виготовляємо стенди за найсучаснішими європейськими технологіями із матеріалів, вироблених країнами ЄС і Східної Європи.

Оформлення кабінету хімії

Стенди в кабінет хімії грають дуже важливу роль в навчальному процесі. Якщо в деяких інших шкільних кабінетах без стендів можна обійтися, то в кабінеті хімії - точно ніяк. Ви можете вибрати готовий стенд з представлених в цьому розділі сайту.

При покупці готового стенду можна пропорційно змінити розміри стенду.

  При цьому змінюється ціна. Чим більше розмір стенду, тим дорожче. Стенди виготовлені з пластику товщиною від 3 до 5 мм. Чим більше розмір стенду, тим товстіший пластик застосовується при виготовленні. Товщина пластика підстави стенду також впливає на ціну стенду. Якщо на вподобаному Вам стенді відсутні будь-які хімічні таблиці або формули, напишіть, будь ласка, нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми БЕЗКОШТОВНО зробимо макет стенду з урахуванням Ваших побажань і надішлемо його Вам зворотним листом.

Телефонуйте в робочий час нам на 044 250 6594 або на мобільні телефони, вказані у верхній частині сайту, і ми постараємося відповісти на всі Ваші запитання стосовано стендів з хімії та оформлення кабінету хімії.